ДТЭК

(0629) 450 473
(099/096) 4 500 473

Новости компании
ДТЕК Донецькі електромережі відновив енергопостачання понад 400 будинків в Мар'їнці

Мар'їнка, 6 грудня 2019

Співробітники ДТЕК Донецькі електромережі провели ремонт пошкоджених повітряних ліній 6 і 0,4 кВ, що дозволило повернути світло жителям понад 400 будинків Мар'їнки. Лінії були пошкоджені в результаті негоди 25 листопада. Відновлення проходило в три етапи.

Подробнее...
 
Як убезпечити електромережі свого будинку від перевантаження: ТОП-5 порад

Донецька область, 5 грудня 2019

В осінньо-зимовий сезон навантаження на електромережі підвищується у декілька разів. Основна причина - це скорочення світлового дня і активне використання опалювальних приладів. Розумне використання енерговитратних пристроїв допоможе убезпечити свій будинок і квартиру від перевантаження і аварійних відключень. ДТЕК Донецькі електромережі змінює уявлення про клієнтській сервіс і підготував ТОП-5 порад з енергоефективності.

Подробнее...
 
На вимогу постачальника ТОВ «Газенергопроект» енергопостачання ДП СКРЦ «Слов'янський курорт» буде обмежене

Слов'янськ, 02 грудня 2019

03 грудня оператор системи розподілу змушений відключити від енергопостачання ДП СКРЦ «Слов'янський курорт» на вимогу постачальника ТОВ «Газенергопроект».

Оператор системи розподілу (далі - ОСР) зобов'язаний виконати вимоги законодавства і відключити боржника. Невиконання ОСР заявки на відключення та продовження електропостачання всупереч вимозі постачальника - пряме порушення Закону «Про ринок електричної енергії» і Правил користування роздрібного ринку електроенергії.

Про відключення були заздалегідь повідомлені міська влада Слов'янська, Держенергонагляд і керівництво підприємства-боржника.

ДП СКРЦ «Славкурорт» - найстаріший грязелікувальний курорт України. Тут спеціалізуються, зокрема, на лікуванні ортопедичних і серцево-судинних захворювань. Санаторій знаходиться під управлінням ПрАТ ЛОЗП «Укрпрофоздоровниця».

 
ДТЕК Донецькі електромережі відновив високовольтну лінію на прифронтовій території

Донецька область, 2 грудня 2019

ДТЕК Донецькі електромережі повністю відновив роботу високовольтної лінії 6 кВ, що забезпечує енергопостачанням селище Шуми Торецького району. Вона була пошкоджена 22 листопада в результаті чергового обстрілу і більше 100 будинків залишилися без світла.

На вихідних ДТЕК Донецькі електромережі відновив роботу високовольтної лінії 6 кВ. Ця лінія здійснює електропостачання селища Шуми. Через бойові дії вона постійно знаходиться під загрозою аварійних відключень, а селище ризикує залишитися без світла.

Енергетики почали ремонт одразу після узгодження з СЦКК (Спільний центр контролю і координації з питань припинення вогню). Ремонтна бригада відремонтувала і замінила дроти, пошкоджені під час чергового обстрілу і відновила роботу трьох трансформаторних підстанцій.

Тільки за останній місяць компанія чотири рази відновлювала електромережі на лінії розмежування, пошкоджені в результаті бойових дій.

Усього ж початку бойових дій на Донбасі ДТЕК Донецькі електромережі понад 16 тис разів відновив електропостачання на підстанціях і лініях електропередач. З них 13 тисяч - це ремонти трансформаторних підстанцій 6-10 кВ, понад 1600 - роботи по заміні пошкоджених ділянок високовольтних ліній електропередач, понад 1500 - ліквідації знеструмлення підстанцій 35-110 кВ.

 
У результаті бойових дій у Мар'їнці пошкоджена високовольтна лінія. Енергетики очікують на погодження усіх сторін

Мар'їнка, 30 листопада 2019

25 листопада в результаті бойових дій була пошкоджена лінія 6 кВ, що забезпечує енергопостачанням частину Мар'їнки, і трансформаторна підстанція. ДТЕК Донецькі електромережі робить усе можливе для якнайшвидшого відновлення енергопостачання місцевим мешканцям. Для безпечного проведення робіт енергетикам необхідне погодження Спільного центру контролю і координації припинення вогню і стабілізації обстановки на Південному Сході України з усіх боків. Станом на зараз енергокомпанія отримала погодження від української сторони і очікує остаточного погодження з боку неконтрольованої території. Як тільки погодження буде отримане - ДТЕК Донецькі електромережі докладе максимум зусиль для якнайшвидшого відновлення енергопостачання.

Тільки за останній місяць компанія тричі відновлювала електромережі на лінії розмежування, пошкоджені в результаті бойових дій.

 
ДТЕК Донецькі електромережі реконструює 19 км лінії електромереж на 10 днів раніше терміну

Краматорськ, 27 листопада 2019

ДТЕК Донецькі електромережі завершить реконструкцію високовольтної лінії 6 кВ «РП-11 -Івановка» до 12 грудня. Завдяки цьому покращиться якість і підвищиться надійність електропостачання для 2 тис. 300 клієнтів, які проживають в селищах Івановка, Городищине і Мар'ївка. Реконструкція лінії почалася в жовтні і передбачає заміну більше 19 км дротів і 131 залізобетонної опори.

Подробнее...
 
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 98