ДТЭК

(0629) 450 473
(099/096) 4 500 473

Нова техніка на службі енергетиків. ДТЕК оновлює транспортний парк

Маріуполь, 05 вересня 2019

Швидкий та якісний сервіс – головна мета ДТЕК Донецькі електромережі та ДТЕК Високовольтні мережі. Саме тому енергетики оновлюють транспортний парк. Нове придбання – п’ять автогідропідйомників і дві пересувні електротехнічні лабораторії.

«ДТЕК системно працює над тим, щоб надавати послуги якісно та вчасно. І ця техніка значно розширює можливості енергетиків. Наприклад, нові автогідропідйомники оснащені телескопічними вишками з поворотним механізмом на 360o. Така автовишка може відхилятися у різні боки на 7,5 метрів і підіймати вантаж до 250 кг на висоту 18 метрів, - прокоментував операційний директор ДТЕК Донецькі електромережі Дмитро Шпуталов. – Наступного року ми плануємо придбати ще два таких автогідропідйомника АГП-18 та одну пересувну електротехнічну лабораторію ЕТЛ-10».

Придбані компанією автогідропідйомники енергетики використовуватимуть для робіт на лініях електропередачі від 0,4 кВ до 6 кВ. Пересувні електротехнічні лабораторії допоможуть топографічно точно визначати трасу кабельних ліній, місця пошкодження, проводити випробування ізоляції кабелів і електрообладнання.

Один із автогідропідйомників вже працює у Маріупольському РЕМ, а пересувну електротехнічну лабораторію передали до Слов’янського РЕМ.