ДТЭК

(0629) 450 473
(099/096) 4 500 473

Віртуальна реальність: ДТЕК подарував маріупольському університету унікальну програму для навчання студентів-енергетиків

Маріуполь, 3 жовтня 2019

У шоломі та окулярах віртуальної реальності – так тепер опановуватимуть професію студенти-енергетики Приазовського державного технічного університету. У подарунок від Academy DTEK вони отримали унікальну VR-програму.

VR-тренажер дозволяє ефективно та безпечно опановувати практичні навички проведення електротехнічних робіт.

«Освітні проекти для молоді – це наш внесок у розвиток України, Донецької області, Маріуполя. Студенти-енергетики стануть більш конкурентоспроможними, відточуючи свої професійні вміння на тренажері з програмою, створеною Academy DTEK, - сказав генеральний директор ДТЕК Донецькі електромережі Олексій Дегтярьов. – У наших працівників теж буде можливість вдосконалювати свої практичні навички на VR-тренажері».

Достатньо надягнути спеціальний шолом і окуляри, щоби зануритися у змодельоване виробниче середовище, максимально наближене до реальності. Програма «слідкує», аби її користувач дотримувався вимог охорони праці та промислової безпеки – правильно застосував засоби індивідуального захисту, використовував приписні й вказівні знаки.

«Меморандум по співпрацю, який ми підписали з ДТЕК Донецькі електромережі у травні, вже зараз дає свої результати», - підкреслив ректор Приазовського державного технічного університету, професор В’ячеслав Волошин. – Шестеро наших студентів перейшли на формат дуального навчання, поєднують роботу і навчання. А за допомогою віртуальної програми ми зможемо знайомити студентів з майбутнім робочим місцем, не виходячи з аудиторії».

Важливий для міста й університету захід відвідали представники Маріупольської міської ради і Academy DTEK.

Начальник управління з питань екології, енергоменеджменту та охорони праці Маріупольської міської ради Ваагн Мнацаканян вважає перспективним партнерство ДТЕК Донецькі електромережі і технічного вишу. «Маріуполь стрімко розвивається. Розумне, сильне, надихаюче – таке наше бачення міста. Ми створюємо умови для розвитку інноваційного потенціалу молоді, тому проекти компанії ДТЕК так важливі для усіх маріупольців», - зазначив Ваагн Мнацаканян.

«Академія ДТЕК спільно с кращими бізнес-школами створює освітні програми міжнародного рівня. Ми докладаємо зусиль, аби зробити інноваційні технології доступними широкому колу користувачів», - звернулася до учасників презентації менеджер департаменту Академії ДТЕК Анна Чилібійська.

Символічно, що свій подарунок компанія ДТЕК зробила перед професійним святом Днем учителя.