ДТЭК

(0629) 450 473
(099/096) 4 500 473

Під загрозою обстрілу: енергетики ДТЕК Донецькі електромережі відновили лінію електропередач в Мар'їнському районі

Донецька область, 28 жовтня 2019

Енергетики ДТЕК Донецькі електромережі за 5 годин відновили повітряну лінію 6 кВ поблизу Мар'їнки, пошкоджену в результаті чергового обстрілу.

Тепер жителі 60 будинків селища Перемога з електропостачанням. Енергетики замінили провід на трьох прольотах лінії 6 кВ і пошкоджений ізолятор. Це вже друге відновлення в Мар'їнському районі з бойових із початку року.

Бригада Мар'їнського РЕМ провела аварійно-відновлювальні роботи з дотриманням всіх вимог безпеки. Хід робіт контролювали представники Спільного центру контролю і координації з питань припинення вогню.

Як повідомлялося раніше, з моменту початку бойових дій на Донбасі і по жовтень 2019 року ДТЕК Донецькі електромережі відновив електропостачання на підстанціях і лініях електропередач 16 180 разів.

ДТЕК Донецькі електромережі забезпечує електропостачанням всіх жителів на контрольованій території Донецької області, 1565 бюджетних організацій, в тому числі - дитячі садки, школи, лікарні, інтернати, силові структури, військові частини і контрольно-пропускні пункти. Також компанія розподіляє електроенергію для 200 комунальних підприємств, 37 підприємств, що забезпечують водотеплопостачання, 200 підрозділів телерадіокомунікаційних компаній Донецької області (Укртелеком, Київстар, Водафон, Лайфселл). У прифронтовій зоні знаходяться такі значні промислові об'єкти, як Авдіївський коксохімічний завод, Красногорівський вогнетривкий комбінат, Миронівська ТЕС, очисні споруди, Донецька фільтрувальна станція.