ДТЭК

(0629) 450 473
(099/096) 4 500 473

Швидко і зручно: клієнти ДТЕК Донецькі електромережі можуть передати показання за світло без участі оператора кол-центру

Донецька область, 31 жовтня 2019

ДТЕК Донецькі електромережі ввів послугу автоматичного прийому показань приладів обліку спожитої електроенергії. Клієнтам компанії не потрібно чекати на лінії зв'язку з оператором кол-центру. Повідомити показання лічильника за світло можна за допомогою IVR-меню, використовуючи функцію «Передача показань приладу обліку».

«Ми щодня працюємо над поліпшенням клієнтського сервісу: впроваджуємо корисні продукти і будуємо європейську якість обслуговування. Функцією автоматичного прийому показань за вересень вже скористалися 6998 наших побутових клієнтів, - зазначила керівник департаменту з обслуговування клієнтів ДТЕК Донецькі електромережі Олена Сенько. - В першу чергу, це зручно для людей, які не вміють або не мають можливості користуватися інтернетом».

Технологія IVR (Interactive Voice Response) економить час клієнтів. Зателефонувавши до кол-центру за номерами телефонів (0629) 45-04-73, 099-450-0473, 096-450-0473, необхідно обрати послугу «Передати показання». Якщо особовий рахунок містить виключно цифри, то відразу йде переадресація на можливість передачі показань через IVR. Клієнт вибирає свій РЕМ, вводить номер особового рахунку, показання приладу обліку (в тому числі 2-х або 3-х зонного) і підтверджує передану інформацію. Якщо ж особовий рахунок, крім цифр містить букви і символи, клієнта з'єднують з оператором, якому він повідомляє показання.

Крім можливості передати дані до кол-центру, ДТЕК Донецькі електромережі пропонує своїм клієнтам скористатися одним із зручних дистанційних онлайн сервісів:

Для коректного розрахунку споживання електроенергії передавати показання необхідно в період з 29 числа поточного місяця по 3 число наступного.