ДТЭК

(0629) 450 473
(099/096) 4 500 473

Підготовка до зими: ДТЕК Донецькі електромережі розчистив понад 460 км трас ліній електромереж

Донецька область, 5 листопада 2019

466 км ліній електромереж розчистили фахівці ДТЕК Донецькі електромережі. Занадто розлогі гілки дерев обрізають, щоб не допустити аварій, підвищити надійність і безперебійність електропостачання, особливо під час негоди.

Падіння дерев та дотикання гілками проводів - одна з основних причин аварійних відключень електроенергії. Щоб уникнути обривів і пожеж навколо ліній електромереж, енергетики ДТЕК Донецькі електромережі виконують планову обрізку дерев і чагарників.

«Головне завдання компанії - надійне, безаварійне постачання електроенергією наших клієнтів. Розчищаючи траси повітряних ліній, ми захищаємо їх від обривів проводів і коротких замикань в негоду. А значить жителі міст і сіл регіону будуть в безпеці і зі світлом», - зазначив керівник технічного департаменту ДТЕК Донецькі електромережі Андрій Юшко.

За «Правилами охорони електричних мереж» висаджувати дерева під електролініями заборонено. Щоб не допускати аварійних ситуацій, енергетики просять жителів приватного сектору обрізати дерева, висаджені поблизу ЛЕП. Якщо гілки занадто близько до проводів, необхідно подати заявку в РЕМ на відключення, узгодити час і тільки потім обрізати дерева в радіусі не менше метра від лінії електромережі.