ДТЭК

(0629) 450 473
(099/096) 4 500 473

Шановні користувачі електричної енергії!

На виконання Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, центрального питного водопостачання та водовідведення», а також Порядку формування інвестиційних програм ліцензіатів з передачі та постачання електричної енергії, затвердженого постановою НКРЕКП 13.12.2012 року №1627 (зі змінами) ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго» розпочинає відкрите обговорення проекту інвестиційної програми 2018 року. Проект програми задля більшої зручності розміщений на веб-сайті ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго».

Пропонуємо взяти участь у відкритому обговоренні та надати ваші пропозиції поштою або електронним повідомленням за адресою:
87518, м. Маріуполь, вул. Бахчиванджи, 72, ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго»,
або на електронну поштову скриньку Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

Пропозиції приймаються до 23 серпня включно.

Результати відкритого обговорення будуть обговорені на зустрічі з представниками громадськості та органів місцевого самоврядування і оприлюднені на веб-сайті за адресою www.donetskoblenergo.dn.ua.

Зустріч відбудеться 28 серпня о 14.00 за адресою: м. Краматорськ, вул. Комерційна, 8, зала для нарад Краматорського РЕМ.