ДТЭК

(0629) 450 473
(099/096) 4 500 473

Укладання договорів

До уваги споживачів електричної енергії:

згідно з новими Правилами роздрібного ринку електроенергії діятимуть нові договірні умови.

 

11.06.2017 набрав чинності Закон України «Про ринок електричної енергії», тим самим розпочав процес реформування електроенергетичної галузі в Україні. Реформа галузі полягає у відокремленні функції з розподілу електричної енергії від функцій виробництва, передачі та постачання.

На виконання вимог Закону України «Про ринок електричної енергії» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг прийняла ряд нормативно-правових актів, які регулюють відносини між всіма учасниками нового ринку, в тому числі між споживачами та оператором системи розподілу, а також між споживачами та постачальниками електричної енергії.

14.03.2018 постановою НКРЕКП № 312 та постановою НКРЕКП № 310 було затверджено Правила роздрібного ринку електричної енергії та Кодекс системи розподілу відповідно.

11.06.2018 набрали чинності Правила роздрібного ринку електричної енергії, які регулюють договірні відносини між постачальниками, споживачами та операторами системи розподілу електричної енергії.

З метою дотримання норм чинного законодавства та на виконання вимог наведених нормативно-правових актів АТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» найближчим часом будуть оприлюднені нові договірні умови, пропозиції та інші документи для різних категорій споживачів. Зазначені документи  будуть розроблені на підставі типових та примірних форм, які є додатками до Правил роздрібного ринку електричної енергії.

Також Ви зможете ознайомитися із бланками заяв-приєднань, комерційних пропозицій та публічних договорів.